O firmie

Czas w którym niepostrzeżenie, pasja przerodziła się w zawód datujemy dużo wcześniej aniżeli oficjalne założenie firmy. Chociaż stuknęła już dekada dokonań w branży wysokościowej, czujemy się w niej zakotwiczeni dużo mocniej poprzez prywatne i zawodowe działania. Wciąż jednak mamy świeżość umysłu, a nade wszystko chęć wykonywania swojego zawodu.

DOŚWIADCZENIE

od 2011 roku w branży

WIEDZA

I sztuka budowlana

Prace na wysokości to wymagająca branża, w której błędów nie da się zamaskować większą ilością szpachli :). Dlatego wciąż podnosimy kwalifikacje, bacznie analizując rynek, nowinki techniczne i trendy obowiązujące w budownictwie tej klasy. Mamy też dużo pokory do swoich umiejętności, ciesząc się jednakże każdym dniem efektywnego wykonywania zadań zgodnie z prawidłami zawodu i bez problemów technicznych.

Prace na wysokości to nie tylko znakomita kondycja fizyczna, od które niewątpliwie zależy powodzenie realizacji zadania, ale też hart ducha pozwalający w trudnych warunkach w nocy, nierzadko niesprzyjającej pogodzie realizować zadania wymagające precyzji i uwagi. Nade wszystko jednak otwarty umysł umiejący zaadaptować się do zastanych warunków to nasz największy atut.

CIĄGŁE DOSKONALENIE

konsekwencja w działaniu

NIETYPOWE REALIZACJE

gotowość na nowe wyzwania

Lata pracy i wewnętrzny charakter firmy wypracował unikalną pozycję na rynku, bowiem chętnie i skutecznie podejmujemy się zadań nietypowych, trudnych, które w innych firmach stanowią techniczny i organizacyjny problem. Ciągła walka na froncie budowlanym zahartowała nas i przygotowała na najtrudniejsze warunki pracy.